welkygrazlice.wgz.cz

Welký Grázlice :-))

Statistika

online:

Zpovědi

Kdy jsem to o sobě zjistila? No budou to asi dva roky. Jednou jsem byla nakoupit v Lidlu. Najednou jsem stála v úplně prázdnym regále...nikdo tam nebyl. Uědomila jsem si, že kdybych si tady něco vzala a dala to do kapsy, že by si toho nikdo nemohl všimnout. Začala jsem cítit hrozně silnou touhu něco schovat a odnést bez zaplacení. Rozhlídla jsem se kolem sebe a vzala si do ruky jedno lízátko. Chvilku jsem dělala, jako, že si čtu složení. Pak jsem ho rychle schovala do kapsy od bundy a i s vozejčkem odjela k pokladnám. Měla jsem srdce až v krku. Byl to úžasnej adrenalin. Když jsem platila, klepaly se mi ruce tak silně, že jsem vysypala mince na zem.

Já jsem jednou byla ve zlatnictví, a nechala jsem si ukazovat nějaké prsteny. Pak jsem dostala šílený nápad. Řekla jsem prodavačce, že mám pocit, že jim protéká záchod a aby se tam došla podívat. Zatímco byla pryč, vzala jsem celou krabici prstenů a utekla odtaď.

Když jsem tehdy ve škole ukradla na záchodě zrcadlo, nejdřív jsem se cítila skvěle. Bylo to skoro jako sexuální prožitek, nebo tak...ale když jsem pak přišla domů, tak jsem se cítila strašně. Bála jsem se, aby na to někdo nepřišel. Tak jsem ho radši vzala a hodila do kontejneru na sklo...i tak jsem se ale cítila strašně provinile.

Už to trvalo asi čtyry roky, co jsem si z obchodů odnášela různý věci...kradla jsem jako straka. Jednou jsem třeba v papírnictví ukradla dvanáct sešívaček...nebo v supermarketu jednou přišli o balení padesáti zubních past...jednou jsem pronášela v kapse od mikiny asi čtyři korneta, ale byla u pokladny hrozná fronta a voni se mi na břiše roztekly a měla jsem tam děsný čokoládový kolo :D...měli jste vidět, jak se ta pokladní koukala...

 
®©