welkygrazlice.wgz.cz

Welký Grázlice :-))

Statistika

online:

Vrazi

Dnes sedí v našich věznicích 32 doživotně odsouzených. V téhle společnosti nejbrutálnějších českých vrahů jsou i tři ženy. Pro umístění velmi nebezpečných zabijáků a recidivistů jsou určené tři věznice. Valdice a Mírov pro muže, Opava pro ženy. Jeden »doživoťák« je i ve věznici v Rýnovicích, kam byl na svoji žádost přeložen soudem za dobré chování!

Věznice Valdice - 16 zabijáků

  Vladimír Bayer (31) - Vrah sedmileté neteře! Ukryl ji do pytle a dal v kůlně do ledničky. Vedle pytle s dívkou našli kriminalisté mrtvého psa.

   Oto Biederman (33) - Odsouzen za pět vražd v případu takzvaného kolínského gangu. Nejznámější byla vražda vrátného v obchodním domě Krone.

  Ludvík Černý (41) - Spáchal pět vražd, byl nejzákeřnější z gangu »orlických vrahů«, který oběti shazoval v sudech s kyselinou do Orlické přehrady.

  Jaroslav Hejna (25) - Ze zištných důvodů zákeřně a brutálně zavraždil tři své známé. Těla obětí a jejich věci zakopával v lese.

  Jiří Kajínek (46) - Zastřelil plzeňského podnikatele a jeho osobního ochránce, kteří cestovali v osobním autě. Druhý osobní ochránce přežil.

   Viktor Kalivoda (28) - »Lesní vrah« odsouzený za tři vraždy spáchané během tří dnů v lese. U Brna zastřelil manžele, u Kladna muže na procházce se psem.

  Josef Kott (48) - Během 48 hodin zastřelili spolu s Michalem Kutílkem dva muže a ubodali dvě sedmnáctileté stopařky. Nikdy se nepřiznal.

  Ivan Roubal (57) - Soukromému zemědělci soud prokázal pět vražd. Vraždil zásadně pro peníze. Oběti vázal do kozelce tak, aby se samy uškrtily.

   Dušan Kazda (33) - Zavraždil faráře (†78) z Třebenic na Litoměřicku, který ho vyrušil při loupení na faře – utloukl ho a věci kolem zapálil.

Juraj Kučerák (36) - Zabil sekerou při hádce svého strýce, kterého poté obral o 350 korun. O měsíc později zavraždil další dva muže.

   J. Schottenhammel (42) - Vrah se sexuální deviací a sadistickými sklony. Zavraždil dívku (†20) a dvě ženy se zabít pokusil.

   Miloslav Sláma (37) - Spáchal tři loupežné vraždy starých žen. A o další čtyři další se pokusil. Nejstarší napadené bylo 94, nejmladší 67 let.

  Jaroslav Stodola (40) - S manželkou Danou zavraždili osm starých a bezmocných lidí, které bili, svazovali a nakonec uškrtili kvůli penězům.

  Miloslav Širůček (27) - Odsouzený za vyvraždění rodiny. Dvakrát střelil do hlavy bratra, potom střelil do hlavy otce a nakonec i matku.

   Petr Zápotocký (42) - Zavraždil sousedku a zahrabal ji na skládku za vesnicí. Tělo se našlo až po dvou letech. Zápotocký tvrdil: Mrtvolu nikdy nenajdete.

  Zhang Qui Liang (33) - Sekerkou zmasakroval tři vietnamské krajany v Děčíně. Zázrakem přežil kojenec, kterého tam po 120 hodinách o hladu policisté našli.

Věznice Mírov - 12 hrdlořezů

Ondrej Gažik (53) - Kradl v rodinném domku, kde ho přistihl jeho majitel. Brutálně ho proto ubil sekerou. Foto není k dispozici.

  Vladimír Herbrych (53) - Zavraždil vlastní matku. Ženu nejprve znásilnil a poté velmi brutálním způsobem zardousil.

  Stanislav Lacko (50) - Bývalý boxer zavraždil sedmdesátiletou ženu, kterou odvlekl do sklepa a utloukl k smrti.

 

Dušan Kotlár (43) - Vraždil maskovaný kuklou v domě s pečovatelskou službou. Svázal jeho obyvatelku, do úst jí nacpal roubík, žena zemřela.

Ivan Lázok (51) - Ubodal v krkonošských lesích nožem dívku (†17), kterou náhodně potkal. Kromě doživotí musel podstoupit kastraci.

  Pavel Peca (58) - Sekerou brutálně zavraždil bývalou manželku a dvě dcery. Devatenáctiletou Petru a čtrnáctiletou Radku.

  Bohumír Vacík (56) - Zavraždil tři členy vietnamské rodiny, od které si půjčil 28 tisíc Kč. Žena byla v devátém měsíci těhotenství, je vrahem čtyř lidí.

 

Jiří Šouta (51) - Při útěku z budovy policie bodl kuchyňským nožem do hrudníku službukonajícího policistu.

Jan Uhljar (35) - Tříletého syna zabil sedmi ranami kladivem a 16 ranami nožem. Manželku ubodal 50 ranami kuchyňským nožem.

  Martin Vlasák (33) - Kvůli dluhům, které měl z her automatů, zastřelil během jediné noci taxikáře a pracovníka benzinky. Pro 13 tisíc.

  Zdeněk Vocásek (47) - Dva muže umlátil kladivem, třetí naštěstí útok přežil. Jen o vlásek unikl v roce 1989 šibenici. Požádal o propuštění z basy.

Jaroslav Zezula (57) - Nožem ubodal dědečka, když mu ani po mučení neřekl, kde má peníze. Pak sekáčkem zavraždil pro 250 Kč dalšího starce.

 Věznice Opava - 3 vražedkyně

  Jaroslava Fabiánová (41) - Dva důchodce ubila kladivem, jako prostitutka otrávila léky »zákazníka« a čtvrtou oběť ubodala.

  Miroslava Kukačková (79) - Nejstarší doživotní vězenkyně. V Německu odsouzena za objednání vraždy manžela. Pyká v Česku.

  Dana Stodolová (36) - S manželem Jaroslavem zavraždili osm bezmocných lidí, které bili, svazovali a nakonec uškrtili pro peníze.

Věznice Rýnovice - 1 čtyřnásobný vrah

  Michael Kutílek (56) - Během 48 hodin zastřelili spolu s Josefem Kottem dva muže a ubodali dvě sedmnáctileté stopařky.

 
®©